Menu
Sepetim

Hakkımızda

Kurulduğu 1997 yılından itibaren, yurt içi ve yurt dışından tedarik ettiği major marka lastik ve jantları yine yurt içinde ve dünyanın çeşitli yerlerinde pazarlayan Keskin Otomotiv, alanındaki bilgi ve tecrübesiyle sektörün öncülerinden biridir. Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiğinin bilincinde olarak, satış öncesi ve sonrasında kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda verdiği servis, lojistik ve depo hizmetleriyle sektördeki rakiplerinin önünde yer almaktadır. Lastik alanındaki en geniş ürün yelpazesine sahip olan Keskin Otomotiv, firma politikasını talep edilen her ürünü sunabilme kapasitesine ulaşma üzerine kurmuştur. Bundan sonraki yıllarda da, ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini arttırarak müşterilerinin güven ve desteğini kazanmayı görev bilmektedir.


TARİHÇEMİZ

KESKİN OTOMOTİV TAŞIMACILIK İNŞAAT TİC. ve TURİZM LTD ŞTİ. 


Keskin Otomotiv 04 Aralık 1997 yılından itibaren profesyonel olarak lastik ithalatına başlamıştır. Bu tarihten itibaren ithal etmiş olduğu lastiklerin toptan ve perakende olarak Türkiye’nin her bölgesine pazarlamayı sürdürmektedir. Lastik ithalatına başlamış olduğu yıldan itibaren bütün major marka lastiklerin sürekli büyüyen istikrarı ile birlikte ticaretini yapmayı önemli ölçüde başarmıştır. Bu istikrarlı büyüme hızında her zaman olduğu gibi Keskin Otomotiv yönetimi Olarak;

  1. Doğru belirlenmiş vizyonumuz altında, güvenli istikrar sağlayarak, potansiyel artırma hedeflerimizden biridir.
  2. Türkiye pazarındaki hedefimizi diğer büyük temsilciliklere eş değer veya üzerine çıkarmayı kendimize amaç edindik.
  3. Gereken hedeflere ulaşmak için müşteri memnuniyeti ilk amacımızdır. O nedenle müşteri memnuniyetini servis hizmeti, garanti ve lojistik hizmet olarak en üst düzeyde tutmayı amaçladık.
  4. Satış ve satış sonrasında, bayi ve perakende müşterilerimizin, güven ve desteğini kazanarak hedeflerimize ulaşmayı amaçladık.
  5. Biz Keskin Otomotiv olarak inanıyoruz ki, lastik, otomotiv sektörün en önemli unsurlarından bir parçadır. Ayrıca, lastik kullanıcının can güvenliği nedeniyle büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle eğitimli ve uzman kadromuzla kaliteli ürünlerimizi (lastik)Dünyada önemli bir yere sahip olan Türkiye pazarına sunmaktan mutluluk duymaktayız.
whatsapp